Pàgina inicial > Com funcionen > Comissions > Diputats i Diputades de la comissió

IV Legislatura

Comissió d'Economia, Pressupostos i Hisenda
PRESIDENT Fenollosa Ten, Ernesto Fenollosa Ten, Ernesto Socialista 04-11-1997 20-04-1999
PRESIDENT Fuentes Prósper, Víctor Fuentes Prósper, Víctor Socialista 10-07-1995 30-10-1997
VICEPRESIDENT Barrachina Ros, Angel Miguel Barrachina Ros, Angel Miguel Popular 10-07-1995 20-04-1999
SECRETARI Costa Climent, Ricardo Costa Climent, Ricardo Popular 10-07-1995 23-04-1997
SECRETÀRIA Mas Rubio, Mª del Carmen Mas Rubio, Mª del Carmen Popular 13-05-1997 20-04-1999
Abellán García, Clara Abellán García, Clara Popular 07-05-1996 21-10-1996
Andrés Ferrando, José María de Andrés Ferrando, José María de Popular 17-04-1997 05-10-1998
Artagoitia Calabuig, Fermín Artagoitia Calabuig, Fermín Nacionaliste Unio Valencia.-IC 12-09-1995 11-02-1997
Artagoitia Calabuig, Fermín Artagoitia Calabuig, Fermín N. Unio Valenciana 12-02-1997 20-04-1999
Ayet Fortuño, Enrique Manuel Ayet Fortuño, Enrique Manuel Socialista 18-02-1999 20-04-1999
Canales Martínez-Pinna, María Estela Canales Martínez-Pinna, María Estela Popular 03-10-1995 07-05-1996
Castelló Boronat, Fernando Castelló Boronat, Fernando Popular 10-07-1995 17-04-1997
Costa Climent, Ricardo Costa Climent, Ricardo Popular 23-04-1997 20-04-1999
Crespo Samper, Filiberto Crespo Samper, Filiberto Nacionaliste Unio Valencia.-IC 10-07-1995 12-09-1995
Fenollosa Ten, Ernesto Fenollosa Ten, Ernesto Socialista 03-10-1997 04-11-1997
Ferraro Sebastiá, Rafael Ferraro Sebastiá, Rafael Mixto 18-02-1997 06-10-1997
Franco Aliaga, Esther Mártires Franco Aliaga, Esther Mártires Popular 15-10-1998 20-04-1999
Fuentes Prósper, Víctor Fuentes Prósper, Víctor Socialista 30-10-1997 20-04-1999
González Cepeda, Carlos Javier González Cepeda, Carlos Javier Popular 10-07-1995 17-05-1996
Lamparero Lázaro, Jorge Lamparero Lázaro, Jorge Popular 10-07-1995 11-07-1995
Mas Rubio, Mª del Carmen Mas Rubio, Mª del Carmen Popular 31-05-1996 13-05-1997
Mollà Martínez, Pasqual Mollà Martínez, Pasqual Esquerra Unida-Els Verds 30-09-1997 20-04-1999
Moreno Carrasco, Antonio Moreno Carrasco, Antonio Socialista 17-10-1995 20-04-1999
Ortega Marhuenda, Pedro Ortega Marhuenda, Pedro Popular 17-04-1997 20-04-1999
Ovejero Adelantado, Eduardo Ovejero Adelantado, Eduardo Popular 03-10-1995 01-04-1997
Pérez Fenoll, Manuel Pérez Fenoll, Manuel Popular 03-10-1995 20-04-1999
Ramírez Sorribes, José Luis Ramírez Sorribes, José Luis Popular 10-07-1995 11-07-1995
Roca Albert, Avelino Roca Albert, Avelino Socialista 10-07-1995 20-04-1999
Ródenas Villena, Clementina Ródenas Villena, Clementina Socialista 10-07-1995 02-09-1997
Rodríguez Marín, Juan Antonio Rodríguez Marín, Juan Antonio Popular 21-10-1996 20-04-1999
Sevilla Jiménez, Martín Sevilla Jiménez, Martín Socialista 10-07-1995 17-10-1995
Uncio Lacasa, José Manuel Uncio Lacasa, José Manuel Popular 10-07-1995 11-07-1995
Zamora Suárez, Juan Pedro Zamora Suárez, Juan Pedro Mixto 06-10-1997 20-04-1999
Seguiu Les Corts al:
Corts Valencianes. Plaça Sant Llorenç, 4 - 46003 València. Tlf. +34 963 876 100
(Resolució optimitzada de 1280x1024 píxels)