Pàgina inicial > Com funcionen > Comissions > Diputats i Diputades de la comissió

IV Legislatura

Comissió d'Agricultura, Ramaderia i Pesca
PRESIDENT Igual Nebot, José Manuel Igual Nebot, José Manuel N. Unio Valenciana 12-02-1997 20-04-1999
PRESIDENT Igual Nebot, José Manuel Igual Nebot, José Manuel Nacionaliste Unio Valencia.-IC 10-07-1995 11-02-1997
VICEPRESIDENT Tena Ronchera, Luis Tena Ronchera, Luis Popular 10-07-1995 20-04-1999
SECRETARI Roca Albert, Avelino Roca Albert, Avelino Socialista 10-07-1995 20-04-1999
Agramunt Font de Mora, Pedro Agramunt Font de Mora, Pedro Popular 03-10-1995 17-10-1995
Andrés Ferrando, José María de Andrés Ferrando, José María de Popular 03-10-1995 05-10-1998
Arenas Ferriz, Alfonso Arenas Ferriz, Alfonso Socialista 10-07-1995 20-04-1999
Berenguer Prieto, Ramón Berenguer Prieto, Ramón Socialista 10-07-1995 17-10-1995
Botella Crespo, José Manuel Botella Crespo, José Manuel Popular 15-10-1998 20-04-1999
Ferraro Sebastiá, Rafael Ferraro Sebastiá, Rafael Mixto 12-02-1997 25-02-1999
Ferraro Sebastiá, Rafael Ferraro Sebastiá, Rafael Mixto 18-02-1997 11-02-1999
Garcés Ramón, Vicent M. Garcés Ramón, Vicent M. Socialista 10-07-1995 20-04-1999
Garés Crespo, José Garés Crespo, José Mixto 25-02-1999 20-04-1999
Gómez Guarner, Enrique Gómez Guarner, Enrique Popular 10-07-1995 17-04-1996
Maluenda Verdú, Rafael Maluenda Verdú, Rafael Popular 10-07-1995 03-10-1995
Moreno Ruiz, María Moreno Ruiz, María Socialista 17-10-1995 20-04-1999
Ortuño Cerdá-Cerdá, Manuel Ortuño Cerdá-Cerdá, Manuel Popular 10-07-1995 20-04-1999
Pérez Barber, Francisca Pérez Barber, Francisca Popular 17-10-1995 20-04-1999
Pérez Martí, Dolors Pérez Martí, Dolors Esquerra Unida-Els Verds 10-07-1995 20-04-1999
Prieto Honorato, Manuel Ignacio Prieto Honorato, Manuel Ignacio Popular 03-10-1995 20-04-1999
Ramírez Sorribes, José Luis Ramírez Sorribes, José Luis Popular 10-07-1995 11-07-1995
Rodríguez Marín, Juan Antonio Rodríguez Marín, Juan Antonio Popular 10-07-1995 03-10-1995
Rodríguez Pérez, Hermenegildo Rodríguez Pérez, Hermenegildo Socialista 10-07-1995 20-04-1999
Sanchis Perales, Rafael Sanchis Perales, Rafael Popular 10-07-1995 20-04-1999
Soler Garibo, Joaquín Soler Garibo, Joaquín Popular 17-04-1996 20-04-1999
Seguiu Les Corts al:
Corts Valencianes. Plaça Sant Llorenç, 4 - 46003 València. Tlf. +34 963 876 100
(Resolució optimitzada de 1280x1024 píxels)