Pàgina inicial > Com funcionen > Comissions > Diputats i Diputades de la comissió

II Legislatura

Comissió de Governació i Administració Local
PRESIDENT Nebot Monzonís, Joaquín Nebot Monzonís, Joaquín Socialista 14-07-1987 02-04-1991
VICEPRESIDENT Lorente Belmonte, Manuel Lorente Belmonte, Manuel Alianza Popular 14-07-1987 02-04-1991
SECRETARI Rallo Lombarte, Artemi Rallo Lombarte, Artemi Socialista 14-07-1987 02-04-1991
Bas Carratalá, Alejandro Bas Carratalá, Alejandro Socialista 23-09-1987 02-04-1991
Blasco Castany, Rafael Blasco Castany, Rafael Socialista 07-02-1990 02-04-1991
Boix González, José Antonio Boix González, José Antonio Alianza Popular 10-09-1987 25-02-1988
Calabuig Rull, Joan Calabuig Rull, Joan Socialista 14-07-1987 29-12-1989
Gil-Orozco Roda, Luis Gil-Orozco Roda, Luis Centro Democrático y Social 14-07-1987 02-04-1991
Gozalbo Herrero, Pedro E. Gozalbo Herrero, Pedro E. Centro Democrático y Social 14-07-1987 16-12-1987
Guardiola Sellés, Felipe Guardiola Sellés, Felipe Socialista 14-07-1987 09-09-1987
Lamparero Lázaro, Jorge Lamparero Lázaro, Jorge Alianza Popular 14-07-1987 02-04-1991
Marco Moreno, Vicente Marco Moreno, Vicente Alianza Popular 25-02-1988 02-10-1989
Marcos González, Mª Dolores Marcos González, Mª Dolores Socialista 14-07-1987 02-04-1991
Mayor Penades, Pere Miquel Mayor Penades, Pere Miquel Mixto 11-02-1988 02-04-1991
Muñoz Lorente, Gerardo Muñoz Lorente, Gerardo Centro Democrático y Social 26-02-1988 02-04-1991
Ramón-Llin Martínez, Mª Angels Ramón-Llin Martínez, Mª Angels Unió Valenciana 14-07-1987 02-04-1991
Sevilla Jiménez, Martín Sevilla Jiménez, Martín Socialista 14-07-1987 02-04-1991
Sirvent Sirvent, Guillermo Sirvent Sirvent, Guillermo Alianza Popular 02-10-1989 02-04-1991
Soler Marco, Vicent Soler Marco, Vicent Socialista 14-07-1987 14-02-1990
Vidal Gil, Fernando Vidal Gil, Fernando Socialista 14-02-1990 02-04-1991
Seguiu Les Corts al:
Corts Valencianes. Plaça Sant Llorenç, 4 - 46003 València. Tlf. +34 963 876 100
(Resolució optimitzada de 1280x1024 píxels)