Pàgina inicial > Com funcionen > Comissions > Diputats i Diputades de la comissió

III Legislatura

Comissió d'Agricultura, Ramaderia i Pesca
PRESIDENT Taberner Ferrer, Albert Taberner Ferrer, Albert Esquerra Unida 01-07-1991 04-04-1995
VICEPRESIDENT Roca Albert, Avelino Roca Albert, Avelino Socialista 01-07-1991 04-04-1995
SECRETÀRIA Pérez Morales, Concepción Pérez Morales, Concepción Socialista 01-07-1991 04-04-1995
Ansuátegui Ramo, Daniel Ansuátegui Ramo, Daniel Mixto 20-10-1992 04-04-1995
Arenas Ferriz, Alfonso Arenas Ferriz, Alfonso Socialista 01-07-1991 04-04-1995
Berenguer Prieto, Ramón Berenguer Prieto, Ramón Socialista 01-07-1991 04-04-1995
Castellano Vilar, Ana María Castellano Vilar, Ana María Socialista 02-11-1992 04-04-1995
Garcés Ramón, Vicent M. Garcés Ramón, Vicent M. Socialista 01-07-1991 04-04-1995
Gómez Guarner, Enrique Gómez Guarner, Enrique Popular 01-07-1991 04-04-1995
Ortuño Cerdá-Cerdá, Manuel Ortuño Cerdá-Cerdá, Manuel Popular 01-07-1991 08-11-1994
Picher Buenaventura, Leandre Picher Buenaventura, Leandre Socialista 01-07-1991 04-04-1995
Rodríguez Marín, Juan Antonio Rodríguez Marín, Juan Antonio Popular 08-11-1994 04-04-1995
Rodríguez Pérez, Hermenegildo Rodríguez Pérez, Hermenegildo Socialista 01-07-1991 04-04-1995
Sanchis Perales, Rafael Sanchis Perales, Rafael Popular 08-11-1994 04-04-1995
Sanz Monlleó, Vicente Sanz Monlleó, Vicente Popular 01-07-1991 08-11-1994
Tena Ronchera, Luis Tena Ronchera, Luis Popular 01-07-1991 04-04-1995
Torregrosa Mira, Luis Torregrosa Mira, Luis Socialista 01-07-1991 04-04-1995
Villalba Chirivella, Héctor Villalba Chirivella, Héctor N. Unió Valenciana 01-07-1991 04-04-1995
Vives Borrás, José Vives Borrás, José Popular 01-07-1991 04-04-1995
Seguiu Les Corts al:
Corts Valencianes. Plaça Sant Llorenç, 4 - 46003 València. Tlf. +34 963 876 100
(Resolució optimitzada de 1280x1024 píxels)