Comissió no permanent d'investigació de les activitats de l'empresa pública CIEGSA (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENTA Campello Moreno, Marian Campello Moreno, Marian Compromís 11-06-2015 05-03-2019
VICEPRESIDENT Woodward Poch, Antonio Joaquín Woodward Poch, Antonio Joaquín Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
SECRETÀRIA Barceló Chico, Ana Barceló Chico, Ana Socialista 11-06-2015 05-03-2019
SECRETÀRIA Serna Serrano, Antonia Serna Serrano, Antonia Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Alamán Tabero, Jordi Alamán Tabero, Jordi Podemos - Podem 01-09-2017 05-03-2019
Bachero Traver, Belén Bachero Traver, Belén Compromís 11-06-2015 16-05-2019
Barceló Chico, Ana Barceló Chico, Ana Socialista 11-06-2015 05-03-2019
Besalduch Besalduch, Ana María Besalduch Besalduch, Ana María Socialista 18-04-2017 05-03-2019
Boix Pastor, Alfredo Miguel Boix Pastor, Alfredo Miguel Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Caballero Montañés, Juan Carlos Caballero Montañés, Juan Carlos Popular 09-09-2015 16-05-2019
Gascó Enríquez, Beatriz Gascó Enríquez, Beatriz Popular 11-06-2015 05-03-2019
Jiménez Doménech, César Jiménez Doménech, César Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Marcos Puig, Verónica Marcos Puig, Verónica Popular 11-06-2015 16-05-2019
Mínguez Corral, Sandra Mínguez Corral, Sandra Podemos - Podem 11-06-2015 21-08-2017
Montiel Márquez, José Antonio Montiel Márquez, José Antonio Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Mulet Taló, Miguel Ángel Mulet Taló, Miguel Ángel Popular 11-06-2015 05-03-2019
Nadal Sendra, José Ramón Nadal Sendra, José Ramón Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Serna Serrano, Antonia Serna Serrano, Antonia Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Ventura Campos, Mercedes Ventura Campos, Mercedes Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Zaplana López, José Juan Zaplana López, José Juan Popular 11-06-2015 16-05-2019
Lletrat/ada Navarro Ruiz, José Carlos