Comissió de Medi Ambient, Aigua i Ordenació del Territori (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENTA Bachero Traver, Belén Bachero Traver, Belén Compromís 11-06-2015 16-05-2019
VICEPRESIDENT Císcar Bolufer, José Císcar Bolufer, José Popular 11-06-2015 16-05-2019
SECRETÀRIA Gascó Verdier, Beatriz Gascó Verdier, Beatriz Podemos - Podem 11-06-2015 16-05-2019
Bernal Talavera, María Bernal Talavera, María Popular 11-06-2015 23-04-2018
Bertomeu Vallés, Antoni Joan Bertomeu Vallés, Antoni Joan Popular 11-06-2015 05-03-2019
Bonig Trigueros, Isabel Plácida Bonig Trigueros, Isabel Plácida Popular 11-06-2015 16-05-2019
Briet Seguí, Rafael Francisco Briet Seguí, Rafael Francisco Socialista 08-07-2015 09-07-2018
Cerdán Pastor, David Cerdán Pastor, David Socialista 11-06-2015 05-03-2019
Díaz González, Elisa Díaz González, Elisa Popular 11-06-2015 05-03-2019
Escrig Monzó, Maria Sabina Escrig Monzó, Maria Sabina Socialista 23-09-2015 05-03-2019
Estañ García, Antonio Estañ García, Antonio Podemos - Podem 11-06-2015 16-05-2019
Ferrer Matvieychuc, Graciela Noemí Ferrer Matvieychuc, Graciela Noemí Compromís 11-06-2015 16-05-2019
García González, Rosa María García González, Rosa María Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
García González, Rosa María García González, Rosa María Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
García Jiménez, María José García Jiménez, María José Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Marí Malonda, Alexis Frederic Marí Malonda, Alexis Frederic Ciudadanos 11-06-2015 23-06-2017
Marí Malonda, Alexis Frederic Marí Malonda, Alexis Frederic Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 23-06-2017 05-03-2019
Mira Veintimilla, María José Mira Veintimilla, María José Socialista 11-06-2015 06-07-2015
Montiel Márquez, José Antonio Montiel Márquez, José Antonio Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Montiel Márquez, José Antonio Montiel Márquez, José Antonio Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Mulet Taló, Miguel Ángel Mulet Taló, Miguel Ángel Popular 11-06-2015 05-03-2019
Pineda Cuenca, Manuel Pineda Cuenca, Manuel Socialista 11-06-2015 05-03-2019
Ponce Guardiola, Juan Ignacio Ponce Guardiola, Juan Ignacio Compromís 11-06-2015 16-05-2019
Punset Bannel, Carolina Clara Punset Bannel, Carolina Clara Ciudadanos 11-06-2015 05-02-2016
Rojo Sánchez, Domingo Rojo Sánchez, Domingo Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 23-06-2017 05-03-2019
Rojo Sánchez, Domingo Rojo Sánchez, Domingo Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 23-06-2017 05-03-2019
Rojo Sánchez, Domingo Rojo Sánchez, Domingo Ciudadanos 09-02-2016 23-06-2017
Serna Serrano, Antonia Serna Serrano, Antonia Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Soler Beneyto, Víctor Soler Beneyto, Víctor Popular 09-09-2015 05-03-2019
Subiela Chico, Antonio Subiela Chico, Antonio Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Tormo Moratalla, Emigdio Tormo Moratalla, Emigdio Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Lletrat/ada Marco Marco, Joaquín