Comissió d'Agricultura, Ramaderia i Pesca (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENT Tormo Moratalla, Emigdio Tormo Moratalla, Emigdio Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
VICEPRESIDENT Nadal Sendra, José Ramón Nadal Sendra, José Ramón Compromís 11-06-2015 05-03-2019
SECRETÀRIA Caballero Hueso, María Mercedes Caballero Hueso, María Mercedes Socialista 09-07-2015 16-05-2019
SECRETÀRIA Serna Serrano, Antonia Serna Serrano, Antonia Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Bertomeu Vallés, Antoni Joan Bertomeu Vallés, Antoni Joan Popular 11-06-2015 05-03-2019
Caballero Hueso, María Mercedes Caballero Hueso, María Mercedes Socialista 09-07-2015 16-05-2019
Calpe Saera, José Ramón Calpe Saera, José Ramón Popular 23-09-2015 05-03-2019
Cerdán Pastor, David Cerdán Pastor, David Socialista 11-06-2015 05-03-2019
Císcar Bolufer, José Císcar Bolufer, José Popular 11-06-2015 16-05-2019
Domínguez Pérez, Miquel Domínguez Pérez, Miquel Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 18-10-2016 05-03-2019
Domínguez Pérez, Miquel Domínguez Pérez, Miquel Popular 08-07-2015 18-10-2016
Escrig Monzó, Maria Sabina Escrig Monzó, Maria Sabina Socialista 23-09-2015 05-03-2019
Ferrer Matvieychuc, Graciela Noemí Ferrer Matvieychuc, Graciela Noemí Compromís 11-06-2015 16-05-2019
García González, Rosa María García González, Rosa María Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
García Jiménez, María José García Jiménez, María José Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
García Jiménez, María José García Jiménez, María José Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Gascó Verdier, Beatriz Gascó Verdier, Beatriz Podemos - Podem 11-06-2015 16-05-2019
Marcos Puig, Verónica Marcos Puig, Verónica Popular 11-06-2015 16-05-2019
Navarro Caballero, Juan de Dios Navarro Caballero, Juan de Dios Popular 11-06-2015 05-03-2019
Parra Almiñana, María Teresa Parra Almiñana, María Teresa Popular 11-06-2015 05-03-2019
Pastor Llorens, Fernando Pastor Llorens, Fernando Popular 09-09-2015 05-03-2019
Rodríguez Armigen, Cristina Rodríguez Armigen, Cristina Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Sánchez Zamora, María del Carmen Sánchez Zamora, María del Carmen Ciudadanos 11-06-2015 16-05-2019
Sellés Quiles, Jesús Sellés Quiles, Jesús Socialista 16-07-2018 05-03-2019
Torres García, David Torres García, David Podemos - Podem 11-06-2015 -
Vidal Pérez, Enrique Vidal Pérez, Enrique Socialista 11-06-2015 17-09-2015
Lletrat/ada Navarro Ruiz, José Carlos