Comissió de Drets Humans (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENT Zaplana López, José Juan Zaplana López, José Juan Popular 11-06-2015 16-05-2019
VICEPRESIDENTA Caballero Hueso, María Mercedes Caballero Hueso, María Mercedes Socialista 09-07-2015 16-05-2019
SECRETARI Nadal Sendra, José Ramón Nadal Sendra, José Ramón Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Argüeso Torres, Emilio Argüeso Torres, Emilio Ciudadanos 11-06-2015 16-05-2019
Argüeso Torres, Emilio Argüeso Torres, Emilio Ciudadanos 11-06-2015 16-05-2019
Campello Moreno, Marian Campello Moreno, Marian Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Escrig Monzó, Maria Sabina Escrig Monzó, Maria Sabina Socialista 23-09-2015 05-03-2019
Gallén Peris, Marta Gallén Peris, Marta Popular 11-06-2015 05-03-2019
García González, Rosa María García González, Rosa María Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
García Jiménez, María José García Jiménez, María José Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
García Latorre, Francisco Javier García Latorre, Francisco Javier Compromís 11-06-2015 16-05-2019
García Salvador, Alberto García Salvador, Alberto Ciudadanos 11-06-2015 23-06-2017
García Salvador, Alberto García Salvador, Alberto Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 23-06-2017 05-03-2019
Gascó Enríquez, Beatriz Gascó Enríquez, Beatriz Popular 11-06-2015 05-03-2019
Jiménez Doménech, César Jiménez Doménech, César Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Marcos Puig, Verónica Marcos Puig, Verónica Popular 11-06-2015 16-05-2019
Meco Tébar, Fabiola María Meco Tébar, Fabiola María Podemos - Podem 11-06-2015 16-05-2019
Miguel Martínez, David de Miguel Martínez, David de Ciudadanos 11-06-2015 23-06-2017
Miguel Martínez, David de Miguel Martínez, David de Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 23-06-2017 05-03-2019
Navarro Casillas, Isaura Navarro Casillas, Isaura Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Rojo Sánchez, Domingo Rojo Sánchez, Domingo Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 23-06-2017 05-03-2019
Rojo Sánchez, Domingo Rojo Sánchez, Domingo Ciudadanos 09-02-2016 23-06-2017
Sellés Quiles, Jesús Sellés Quiles, Jesús Socialista 16-07-2018 05-03-2019
Soler Beneyto, Víctor Soler Beneyto, Víctor Popular 09-09-2015 05-03-2019
Tirado Museros, Clara de Asís Tirado Museros, Clara de Asís Socialista 11-06-2015 05-03-2019
Lletrat/ada Escuin Palop, Catalina