Comissió d'Educació i Cultura (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENTA Campello Moreno, Marian Campello Moreno, Marian Compromís 11-06-2015 05-03-2019
VICEPRESIDENTA Amoraga Toledo, María Carmen Amoraga Toledo, María Carmen Socialista 11-06-2015 08-07-2015
VICEPRESIDENT González Delgado, Fernando Blas González Delgado, Fernando Blas Socialista 11-06-2015 16-05-2019
SECRETÀRIA Catalá Verdet, María José Catalá Verdet, María José Popular 11-06-2015 16-05-2019
SECRETARI Zaplana López, José Juan Zaplana López, José Juan Popular 11-06-2015 16-05-2019
Alcón Soler, Eva Alcón Soler, Eva Socialista 11-06-2015 05-04-2017
Besalduch Besalduch, Ana María Besalduch Besalduch, Ana María Socialista 18-04-2017 05-03-2019
Caballero Hueso, María Mercedes Caballero Hueso, María Mercedes Socialista 09-07-2015 16-05-2019
Córdoba Cortijo, Juan Ginés Córdoba Cortijo, Juan Ginés Ciudadanos 11-06-2015 16-05-2019
Gallén Peris, Marta Gallén Peris, Marta Popular 11-06-2015 05-03-2019
García Jiménez, María José García Jiménez, María José Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
García Salvador, Alberto García Salvador, Alberto Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 23-06-2017 05-03-2019
García Salvador, Alberto García Salvador, Alberto Ciudadanos 11-06-2015 23-06-2017
Gascó Enríquez, Beatriz Gascó Enríquez, Beatriz Popular 11-06-2015 05-03-2019
González Delgado, Fernando Blas González Delgado, Fernando Blas Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Jiménez Doménech, César Jiménez Doménech, César Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Juan Huguet, Jordi Juan Huguet, Jordi Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Mínguez Corral, Sandra Mínguez Corral, Sandra Podemos - Podem 11-06-2015 21-08-2017
Mulet Taló, Miguel Ángel Mulet Taló, Miguel Ángel Popular 11-06-2015 05-03-2019
Nadal Sendra, José Ramón Nadal Sendra, José Ramón Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Quiñonero Hernández, María Luz Quiñonero Hernández, María Luz Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Serna Serrano, Antonia Serna Serrano, Antonia Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Ventura Campos, Mercedes Ventura Campos, Mercedes Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Yáñez Motos, María Remedio Yáñez Motos, María Remedio Popular 11-06-2015 05-03-2019
Zaplana López, José Juan Zaplana López, José Juan Popular 11-06-2015 16-05-2019
Lletrat/ada Martínez Corral, Juan Antonio