Comissió especial d'investigació sobre el finançament electoral del PSPV i BLOC entre 2007 i 2008 (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENT Jiménez Doménech, César Jiménez Doménech, César Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
VICEPRESIDENTA Serna Serrano, Antonia Serna Serrano, Antonia Socialista 11-06-2015 16-05-2019
SECRETARI Bellver Casaña, Jorge Bellver Casaña, Jorge Popular 11-06-2015 16-05-2019
Álvaro Cerezo, Mónica Álvaro Cerezo, Mónica Compromís 11-06-2015 16-05-2019
Cabedo Laborda, Cristina Cabedo Laborda, Cristina Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Císcar Bolufer, José Císcar Bolufer, José Popular 11-06-2015 16-05-2019
García González, Rosa María García González, Rosa María Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
García Muñoz, Teresa García Muñoz, Teresa Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Ibáñez Bordonau, Rubén Ibáñez Bordonau, Rubén Popular 11-06-2015 16-05-2019
Navarro Casillas, Isaura Navarro Casillas, Isaura Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Ortiz Vilella, Eva Ortiz Vilella, Eva Popular 11-06-2015 16-05-2019
Peris Cervera, Rosa María Peris Cervera, Rosa María Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Sánchez Zamora, María del Carmen Sánchez Zamora, María del Carmen Ciudadanos 11-06-2015 16-05-2019
Santamaría Ruiz, Luis Javier Santamaría Ruiz, Luis Javier Popular 11-06-2015 16-05-2019
Subías Ruiz De Villa, Juan Ignacio Subías Ruiz De Villa, Juan Ignacio Socialista 08-07-2015 -
Lletrat/ada Navarro Ruiz, José Carlos