Comissió especial d'estudi sobre la situació del sector ramader i els seus productes, la viabilitat dels escorxadors públics existents, les polítiques públiques i de finançament d'aquests (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENT Torres García, David Torres García, David Podemos - Podem 11-06-2015 -
VICEPRESIDENTA Caballero Hueso, María Mercedes Caballero Hueso, María Mercedes Socialista 09-07-2015 16-05-2019
SECRETARI Navarro Caballero, Juan de Dios Navarro Caballero, Juan de Dios Popular 11-06-2015 05-03-2019
Bachero Traver, Belén Bachero Traver, Belén Compromís 11-06-2015 16-05-2019
Calpe Saera, José Ramón Calpe Saera, José Ramón Popular 23-09-2015 05-03-2019
Cerdán Pastor, David Cerdán Pastor, David Socialista 11-06-2015 05-03-2019
Císcar Bolufer, José Císcar Bolufer, José Popular 11-06-2015 16-05-2019
Escrig Monzó, Maria Sabina Escrig Monzó, Maria Sabina Socialista 23-09-2015 05-03-2019
García Jiménez, María José García Jiménez, María José Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
García Latorre, Francisco Javier García Latorre, Francisco Javier Compromís 11-06-2015 16-05-2019
Gascó Verdier, Beatriz Gascó Verdier, Beatriz Podemos - Podem 11-06-2015 16-05-2019
Marcos Puig, Verónica Marcos Puig, Verónica Popular 11-06-2015 16-05-2019
Pastor Llorens, Fernando Pastor Llorens, Fernando Popular 09-09-2015 05-03-2019
Rodríguez Armigen, Cristina Rodríguez Armigen, Cristina Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Rojo Sánchez, Domingo Rojo Sánchez, Domingo Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 23-06-2017 05-03-2019
Rojo Sánchez, Domingo Rojo Sánchez, Domingo Ciudadanos 09-02-2016 23-06-2017
Tormo Moratalla, Emigdio Tormo Moratalla, Emigdio Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Lletrat/ada Martínez Corral, Juan Antonio