Comissió especial d'estudi respecte a la realització d'un treball integral per a l'erradicació de les violències de gènere a la Comunitat Valenciana (Subcomissió de la Comissió de Polítiques d'Igualtat de Gènere i del Col·lectiu LGTBI) (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
Álvaro Cerezo, Mónica Álvaro Cerezo, Mónica Compromís 11-06-2015 16-05-2019
Cabedo Laborda, Cristina Cabedo Laborda, Cristina Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
García Salvador, Alberto García Salvador, Alberto Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 23-06-2017 05-03-2019
García Salvador, Alberto García Salvador, Alberto Ciudadanos 11-06-2015 23-06-2017
Garrigues Francés, María Blanca Garrigues Francés, María Blanca Popular 09-09-2015 05-03-2019
Mustafá Ávila, Rosa de Falastín Mustafá Ávila, Rosa de Falastín Socialista 09-07-2015 16-05-2019
Ortega Requena, Maria Josep Ortega Requena, Maria Josep Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Quiñonero Hernández, María Luz Quiñonero Hernández, María Luz Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Sánchez Zamora, María del Carmen Sánchez Zamora, María del Carmen Ciudadanos 11-06-2015 16-05-2019
Sánchez Zamora, María del Carmen Sánchez Zamora, María del Carmen Ciudadanos 11-06-2015 16-05-2019
Serna Serrano, Antonia Serna Serrano, Antonia Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Ventura Campos, Mercedes Ventura Campos, Mercedes Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Ventura Campos, Mercedes Ventura Campos, Mercedes Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Yáñez Motos, María Remedio Yáñez Motos, María Remedio Popular 11-06-2015 05-03-2019
Lletrat/ada Marco Marco, Joaquín