Comissió de Governació i Administració Local (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENT Santamaría Ruiz, Luis Javier Santamaría Ruiz, Luis Javier Popular 11-06-2015 16-05-2019
VICEPRESIDENTA Cabedo Laborda, Cristina Cabedo Laborda, Cristina Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
SECRETÀRIA Peris Cervera, Rosa María Peris Cervera, Rosa María Socialista 11-06-2015 16-05-2019
SECRETÀRIA Peris Cervera, Rosa María Peris Cervera, Rosa María Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Barceló Chico, Ana Barceló Chico, Ana Socialista 11-06-2015 05-03-2019
Betoret Coll, Vicente Betoret Coll, Vicente Popular 11-06-2015 16-05-2019
Casanova Claramonte, Vicente Casanova Claramonte, Vicente Popular 11-06-2015 05-03-2019
Domínguez Pérez, Miquel Domínguez Pérez, Miquel Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 18-10-2016 05-03-2019
Domínguez Pérez, Miquel Domínguez Pérez, Miquel Popular 08-07-2015 18-10-2016
Ferrer San Segundo, María José Ferrer San Segundo, María José Popular 11-06-2015 05-03-2019
García Latorre, Francisco Javier García Latorre, Francisco Javier Compromís 11-06-2015 16-05-2019
García Muñoz, Teresa García Muñoz, Teresa Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Garcia i Tomàs, Víctor Garcia i Tomàs, Víctor Compromís 11-06-2015 -
Marcos Puig, Verónica Marcos Puig, Verónica Popular 11-06-2015 16-05-2019
Marí Malonda, Alexis Frederic Marí Malonda, Alexis Frederic Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 23-06-2017 05-03-2019
Marí Malonda, Alexis Frederic Marí Malonda, Alexis Frederic Ciudadanos 11-06-2015 23-06-2017
Martín Pérez, María Sandra Martín Pérez, María Sandra Socialista 11-06-2015 05-03-2019
Montiel Márquez, José Antonio Montiel Márquez, José Antonio Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Mustafá Ávila, Rosa de Falastín Mustafá Ávila, Rosa de Falastín Socialista 09-07-2015 16-05-2019
Peris Cervera, Rosa María Peris Cervera, Rosa María Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Pineda Cuenca, Manuel Pineda Cuenca, Manuel Socialista 11-06-2015 05-03-2019
Ponce Guardiola, Juan Ignacio Ponce Guardiola, Juan Ignacio Compromís 11-06-2015 16-05-2019
Subiela Chico, Antonio Subiela Chico, Antonio Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Lletrat/ada Navarro Ruiz, José Carlos