Comissió d'Indústria i Comerç, Turisme i Noves Tecnologies (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENT Garcia i Tomàs, Víctor Garcia i Tomàs, Víctor Compromís 11-06-2015 -
VICEPRESIDENT Betoret Coll, Vicente Betoret Coll, Vicente Popular 11-06-2015 16-05-2019
VICEPRESIDENT Buch Torralva, Máximo Hartwig Buch Torralva, Máximo Hartwig Popular 11-06-2015 17-09-2015
SECRETARI González Delgado, Fernando Blas González Delgado, Fernando Blas Socialista 11-06-2015 16-05-2019
SECRETÀRIA Serna Serrano, Antonia Serna Serrano, Antonia Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Almería Serrano, José Francisco Almería Serrano, José Francisco Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Arques Cortés, Vicente Arques Cortés, Vicente Socialista 11-06-2015 05-03-2019
Bernal Talavera, María Bernal Talavera, María Popular 11-06-2015 23-04-2018
Betoret Coll, Vicente Betoret Coll, Vicente Popular 11-06-2015 16-05-2019
Casanova Claramonte, Vicente Casanova Claramonte, Vicente Popular 11-06-2015 05-03-2019
Castelló Sáez, Alfredo Cesáreo Castelló Sáez, Alfredo Cesáreo Popular 11-06-2015 16-05-2019
Ferri Fayos, Francesc Xavier Ferri Fayos, Francesc Xavier Compromís 11-06-2015 16-05-2019
García González, Rosa María García González, Rosa María Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
García Muñoz, Teresa García Muñoz, Teresa Compromís 11-06-2015 05-03-2019
García Salvador, Alberto García Salvador, Alberto Ciudadanos 11-06-2015 23-06-2017
García Salvador, Alberto García Salvador, Alberto Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 23-06-2017 05-03-2019
Hernández Sánchez, Noelia del Carmen Hernández Sánchez, Noelia del Carmen Socialista 11-06-2015 05-03-2019
Pastor Llorens, Fernando Pastor Llorens, Fernando Popular 09-09-2015 05-03-2019
Salas Maldonado, José Salas Maldonado, José Popular 11-06-2015 05-03-2019
Sánchez Cortés, María Sagrario Sánchez Cortés, María Sagrario Popular 27-04-2018 05-03-2019
Sánchez Pérez, César Sánchez Pérez, César Popular 11-06-2015 28-08-2015
Serna Serrano, Antonia Serna Serrano, Antonia Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Soler Beneyto, Víctor Soler Beneyto, Víctor Popular 09-09-2015 05-03-2019
Torres García, David Torres García, David Podemos - Podem 11-06-2015 -
Woodward Poch, Antonio Joaquín Woodward Poch, Antonio Joaquín Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Lletrat/ada Marco Marco, Joaquín