Comissió d'Obres Públiques, Infraestructures i Transports (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENT Arques Cortés, Vicente Arques Cortés, Vicente Socialista 11-06-2015 05-03-2019
VICEPRESIDENTA Rodríguez Armigen, Cristina Rodríguez Armigen, Cristina Compromís 11-06-2015 05-03-2019
SECRETÀRIA Bonig Trigueros, Isabel Plácida Bonig Trigueros, Isabel Plácida Popular 11-06-2015 16-05-2019
SECRETARI Navarro Caballero, Juan de Dios Navarro Caballero, Juan de Dios Popular 11-06-2015 05-03-2019
Almería Serrano, José Francisco Almería Serrano, José Francisco Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Bachero Traver, Belén Bachero Traver, Belén Compromís 11-06-2015 16-05-2019
Boix Pastor, Alfredo Miguel Boix Pastor, Alfredo Miguel Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Briet Seguí, Rafael Francisco Briet Seguí, Rafael Francisco Socialista 08-07-2015 09-07-2018
Calpe Saera, José Ramón Calpe Saera, José Ramón Popular 23-09-2015 05-03-2019
Castelló Sáez, Alfredo Cesáreo Castelló Sáez, Alfredo Cesáreo Popular 11-06-2015 16-05-2019
Díaz González, Elisa Díaz González, Elisa Popular 11-06-2015 05-03-2019
Escrig Monzó, Maria Sabina Escrig Monzó, Maria Sabina Socialista 23-09-2015 05-03-2019
García Jiménez, María José García Jiménez, María José Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
García Muñoz, Teresa García Muñoz, Teresa Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Gascó Enríquez, Beatriz Gascó Enríquez, Beatriz Popular 11-06-2015 05-03-2019
Jiménez Doménech, César Jiménez Doménech, César Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Llombart Fuertes, Manuel María Llombart Fuertes, Manuel María Popular 11-06-2015 31-07-2015
Martín Pérez, María Sandra Martín Pérez, María Sandra Socialista 11-06-2015 05-03-2019
Miguel Martínez, David de Miguel Martínez, David de Ciudadanos 11-06-2015 23-06-2017
Miguel Martínez, David de Miguel Martínez, David de Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 23-06-2017 05-03-2019
Montiel Márquez, José Antonio Montiel Márquez, José Antonio Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Muñoz Lladró, José Enrique Muñoz Lladró, José Enrique Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Navarro Caballero, Juan de Dios Navarro Caballero, Juan de Dios Popular 11-06-2015 05-03-2019
Pérez Fenoll, Manuel Pérez Fenoll, Manuel Popular 11-06-2015 05-03-2019
Rojo Sánchez, Domingo Rojo Sánchez, Domingo Ciudadanos 09-02-2016 23-06-2017
Rojo Sánchez, Domingo Rojo Sánchez, Domingo Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 23-06-2017 05-03-2019
Tormo Moratalla, Emigdio Tormo Moratalla, Emigdio Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Lletrat/ada Navarro Ruiz, José Carlos