Comissió de Polítiques d'Igualtat de Gènere i del Col·lectiu LGTBI (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENTA Quiñonero Hernández, María Luz Quiñonero Hernández, María Luz Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
VICEPRESIDENT González Delgado, Fernando Blas González Delgado, Fernando Blas Socialista 11-06-2015 16-05-2019
SECRETÀRIA Yáñez Motos, María Remedio Yáñez Motos, María Remedio Popular 11-06-2015 05-03-2019
Bernal Talavera, María Bernal Talavera, María Popular 11-06-2015 23-04-2018
Caballero Montañés, Juan Carlos Caballero Montañés, Juan Carlos Popular 09-09-2015 16-05-2019
Cabedo Laborda, Cristina Cabedo Laborda, Cristina Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Catalá Verdet, María José Catalá Verdet, María José Popular 11-06-2015 16-05-2019
Ferri Fayos, Francesc Xavier Ferri Fayos, Francesc Xavier Compromís 11-06-2015 16-05-2019
García González, Rosa María García González, Rosa María Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
García Salvador, Alberto García Salvador, Alberto Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 23-06-2017 05-03-2019
García Salvador, Alberto García Salvador, Alberto Ciudadanos 11-06-2015 23-06-2017
Garrigues Francés, María Blanca Garrigues Francés, María Blanca Popular 09-09-2015 05-03-2019
Mustafá Ávila, Rosa de Falastín Mustafá Ávila, Rosa de Falastín Socialista 09-07-2015 16-05-2019
Ortega Requena, Maria Josep Ortega Requena, Maria Josep Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Peremarch Palomares, Covadonga Peremarch Palomares, Covadonga Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 13-01-2016 05-03-2019
Peris Cervera, Rosa María Peris Cervera, Rosa María Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Rodríguez Armigen, Cristina Rodríguez Armigen, Cristina Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Sánchez Cortés, María Sagrario Sánchez Cortés, María Sagrario Popular 27-04-2018 05-03-2019
Sánchez Zamora, María del Carmen Sánchez Zamora, María del Carmen Ciudadanos 11-06-2015 16-05-2019
Serna Serrano, Antonia Serna Serrano, Antonia Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Ventura Campos, Mercedes Ventura Campos, Mercedes Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Lletrat/ada Marco Marco, Joaquín