Comissió especial d'estudi per analitzar la pobresa i la desigualtat social a la Comunitat Valenciana (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENT Woodward Poch, Antonio Joaquín Woodward Poch, Antonio Joaquín Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
VICEPRESIDENTA Ortega Requena, Maria Josep Ortega Requena, Maria Josep Compromís 11-06-2015 05-03-2019
SECRETARI Alamán Tabero, Jordi Alamán Tabero, Jordi Podemos - Podem 01-09-2017 05-03-2019
Andrés Sanchis, Concepción Desamparados Andrés Sanchis, Concepción Desamparados Socialista 08-07-2015 -
Gallén Peris, Marta Gallén Peris, Marta Popular 11-06-2015 05-03-2019
García Jiménez, María José García Jiménez, María José Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
García Latorre, Francisco Javier García Latorre, Francisco Javier Compromís 11-06-2015 -
Gómez Santos, Irene Rosario Gómez Santos, Irene Rosario Podemos - Podem 28-03-2018 -
Sánchez Cortés, María Sagrario Sánchez Cortés, María Sagrario Popular 27-04-2018 05-03-2019
Sellés Quiles, Jesús Sellés Quiles, Jesús Socialista 16-07-2018 05-03-2019
Lletrat/ada Navarro Ruiz, José Carlos