Comissió de Política Social, Ocupació i Polítiques d'Igualtat (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENT Jiménez Doménech, César Jiménez Doménech, César Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
VICEPRESIDENTA Ortega Requena, Maria Josep Ortega Requena, Maria Josep Compromís 11-06-2015 05-03-2019
SECRETÀRIA Bernal Talavera, María Bernal Talavera, María Popular 11-06-2015 23-04-2018
Álvaro Cerezo, Mónica Álvaro Cerezo, Mónica Compromís 11-06-2015 -
Andrés Sanchis, Concepción Desamparados Andrés Sanchis, Concepción Desamparados Socialista 08-07-2015 -
Buch Torralva, Máximo Hartwig Buch Torralva, Máximo Hartwig Popular 11-06-2015 17-09-2015
Caballero Montañés, Juan Carlos Caballero Montañés, Juan Carlos Popular 09-09-2015 -
Ferrer San Segundo, María José Ferrer San Segundo, María José Popular 11-06-2015 05-03-2019
García Salvador, Alberto García Salvador, Alberto Ciudadanos 11-06-2015 23-06-2017
Garrigues Francés, María Blanca Garrigues Francés, María Blanca Popular 09-09-2015 05-03-2019
González Delgado, Fernando Blas González Delgado, Fernando Blas Socialista 11-06-2015 -
Meco Tébar, Fabiola María Meco Tébar, Fabiola María Podemos - Podem 11-06-2015 -
Mira Veintimilla, María José Mira Veintimilla, María José Socialista 11-06-2015 06-07-2015
Mustafá Ávila, Rosa de Falastín Mustafá Ávila, Rosa de Falastín Socialista 09-07-2015 -
Navarro Caballero, Juan de Dios Navarro Caballero, Juan de Dios Popular 11-06-2015 05-03-2019
Navarro Casillas, Isaura Navarro Casillas, Isaura Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Peris Cervera, Rosa María Peris Cervera, Rosa María Socialista 11-06-2015 -
Sánchez Zamora, María del Carmen Sánchez Zamora, María del Carmen Ciudadanos 11-06-2015 -
Serna Serrano, Antonia Serna Serrano, Antonia Socialista 11-06-2015 -
Zaplana López, José Juan Zaplana López, José Juan Popular 11-06-2015 -
Lletrat/ada Soriano Hernández, Enrique