Comissió de Política Social i Ocupació (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENT Jiménez Doménech, César Jiménez Doménech, César Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
PRESIDENTA Ortega Requena, Maria Josep Ortega Requena, Maria Josep Compromís 11-06-2015 05-03-2019
VICEPRESIDENT Jiménez Doménech, César Jiménez Doménech, César Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
VICEPRESIDENTA Ortega Requena, Maria Josep Ortega Requena, Maria Josep Compromís 11-06-2015 05-03-2019
SECRETÀRIA Bernal Talavera, María Bernal Talavera, María Popular 11-06-2015 23-04-2018
SECRETÀRIA Sánchez Cortés, María Sagrario Sánchez Cortés, María Sagrario Popular 27-04-2018 05-03-2019
Álvaro Cerezo, Mónica Álvaro Cerezo, Mónica Compromís 11-06-2015 16-05-2019
Andrés Sanchis, Concepción Desamparados Andrés Sanchis, Concepción Desamparados Socialista 08-07-2015 16-05-2019
Caballero Montañés, Juan Carlos Caballero Montañés, Juan Carlos Popular 09-09-2015 16-05-2019
Campello Moreno, Marian Campello Moreno, Marian Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Ferrer San Segundo, María José Ferrer San Segundo, María José Popular 11-06-2015 05-03-2019
García Jiménez, María José García Jiménez, María José Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
García Salvador, Alberto García Salvador, Alberto Ciudadanos 11-06-2015 23-06-2017
García Salvador, Alberto García Salvador, Alberto Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 23-06-2017 05-03-2019
García Salvador, Alberto García Salvador, Alberto Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 23-06-2017 05-03-2019
Garrigues Francés, María Blanca Garrigues Francés, María Blanca Popular 09-09-2015 05-03-2019
Jiménez Doménech, César Jiménez Doménech, César Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Marí Malonda, Alexis Frederic Marí Malonda, Alexis Frederic Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 23-06-2017 05-03-2019
Marí Malonda, Alexis Frederic Marí Malonda, Alexis Frederic Ciudadanos 11-06-2015 23-06-2017
Meco Tébar, Fabiola María Meco Tébar, Fabiola María Podemos - Podem 11-06-2015 16-05-2019
Mustafá Ávila, Rosa de Falastín Mustafá Ávila, Rosa de Falastín Socialista 09-07-2015 16-05-2019
Navarro Casillas, Isaura Navarro Casillas, Isaura Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Sánchez Cortés, María Sagrario Sánchez Cortés, María Sagrario Popular 27-04-2018 05-03-2019
Sánchez Zamora, María del Carmen Sánchez Zamora, María del Carmen Ciudadanos 11-06-2015 16-05-2019
Serna Serrano, Antonia Serna Serrano, Antonia Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Woodward Poch, Antonio Joaquín Woodward Poch, Antonio Joaquín Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Zaplana López, José Juan Zaplana López, José Juan Popular 11-06-2015 16-05-2019
Lletrat/ada Navarro Ruiz, José Carlos