Comissió de Radiotelevisió Valenciana i de l'Espai Audiovisual (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENT Almería Serrano, José Francisco Almería Serrano, José Francisco Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
PRESIDENT Pallarès Piquer, Marc Pallarès Piquer, Marc Podemos - Podem 11-06-2015 08-03-2018
VICEPRESIDENTA Caballero Hueso, María Mercedes Caballero Hueso, María Mercedes Socialista 09-07-2015 -
SECRETARI Castelló Sáez, Alfredo Cesáreo Castelló Sáez, Alfredo Cesáreo Popular 11-06-2015 -
Almería Serrano, José Francisco Almería Serrano, José Francisco Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Álvaro Cerezo, Mónica Álvaro Cerezo, Mónica Compromís 11-06-2015 -
Bellver Casaña, Jorge Bellver Casaña, Jorge Popular 11-06-2015 -
Ferri Fayos, Francesc Xavier Ferri Fayos, Francesc Xavier Compromís 11-06-2015 -
García González, Rosa María García González, Rosa María Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
García Jiménez, María José García Jiménez, María José Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
González Delgado, Fernando Blas González Delgado, Fernando Blas Socialista 11-06-2015 -
Ibáñez Bordonau, Rubén Ibáñez Bordonau, Rubén Popular 11-06-2015 -
Montiel Márquez, José Antonio Montiel Márquez, José Antonio Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Nadal Sendra, José Ramón Nadal Sendra, José Ramón Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Ortiz Vilella, Eva Ortiz Vilella, Eva Popular 11-06-2015 -
Peris Cervera, Rosa María Peris Cervera, Rosa María Socialista 11-06-2015 -
Santamaría Ruiz, Luis Javier Santamaría Ruiz, Luis Javier Popular 11-06-2015 -
Subiela Chico, Antonio Subiela Chico, Antonio Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Lletrat/ada Escuin Palop, Catalina