Comissió Especial de Participació Ciutadana (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENT Colomer Sánchez, Francesc Colomer Sánchez, Francesc Socialista 11-06-2015 06-07-2015
PRESIDENT Morera Català, Enric Xavier Morera Català, Enric Xavier Compromís 11-06-2015 -
VICEPRESIDENTA PRIMERA Martínez Ramírez, Carmen Martínez Ramírez, Carmen Socialista 11-06-2015 -
VICEPRESIDENT PRIMER Morera Català, Enric Xavier Morera Català, Enric Xavier Compromís 11-06-2015 -
VICEPRESIDENT SEGON Font de Mora Turón, Alejandro Font de Mora Turón, Alejandro Popular 11-06-2015 -
SECRETARI PRIMER Argüeso Torres, Emilio Argüeso Torres, Emilio Ciudadanos 11-06-2015 -
SECRETÀRIA SEGONA Gómez Santos, Irene Rosario Gómez Santos, Irene Rosario Podemos - Podem 28-03-2018 -
SECRETARI SEGON Pallarès Piquer, Marc Pallarès Piquer, Marc Podemos - Podem 11-06-2015 08-03-2018
Alamán Tabero, Jordi Alamán Tabero, Jordi Podemos - Podem 01-09-2017 05-03-2019
Andrés Sanchis, Concepción Desamparados Andrés Sanchis, Concepción Desamparados Socialista 08-07-2015 -
Campello Moreno, Marian Campello Moreno, Marian Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Climent González, Rafael Climent González, Rafael Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Marí Malonda, Alexis Frederic Marí Malonda, Alexis Frederic Ciudadanos 11-06-2015 23-06-2017
Mínguez Corral, Sandra Mínguez Corral, Sandra Podemos - Podem 11-06-2015 21-08-2017
Mulet Taló, Miguel Ángel Mulet Taló, Miguel Ángel Popular 11-06-2015 05-03-2019
Sánchez Zamora, María del Carmen Sánchez Zamora, María del Carmen Ciudadanos 11-06-2015 -
Sánchez Zamora, María del Carmen Sánchez Zamora, María del Carmen Ciudadanos 11-06-2015 -
Santamaría Ruiz, Luis Javier Santamaría Ruiz, Luis Javier Popular 11-06-2015 -
Torres Salvador, Antonio Torres Salvador, Antonio Socialista 11-06-2015 08-07-2015
Ventura Campos, Mercedes Ventura Campos, Mercedes Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Lletrat/ada Visiedo Mazón, Francisco J.