Comissió Govern Interior (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENT Colomer Sánchez, Francesc Colomer Sánchez, Francesc Socialista 11-06-2015 06-07-2015
PRESIDENT Morera Català, Enric Xavier Morera Català, Enric Xavier Compromís 11-06-2015 -
VICEPRESIDENTA PRIMERA Martínez Ramírez, Carmen Martínez Ramírez, Carmen Socialista 11-06-2015 -
VICEPRESIDENT PRIMER Morera Català, Enric Xavier Morera Català, Enric Xavier Compromís 11-06-2015 -
VICEPRESIDENT SEGON Font de Mora Turón, Alejandro Font de Mora Turón, Alejandro Popular 11-06-2015 -
SECRETARI PRIMER Argüeso Torres, Emilio Argüeso Torres, Emilio Ciudadanos 11-06-2015 -
SECRETÀRIA SEGONA Gómez Santos, Irene Rosario Gómez Santos, Irene Rosario Podemos - Podem 28-03-2018 -
SECRETARI SEGON Pallarès Piquer, Marc Pallarès Piquer, Marc Podemos - Podem 11-06-2015 08-03-2018
Bonig Trigueros, Isabel Plácida Bonig Trigueros, Isabel Plácida Popular 11-06-2015 -
Estañ García, Antonio Estañ García, Antonio Podemos - Podem 11-06-2015 -
Fabra Part, Alberto Fabra Part, Alberto Popular 11-06-2015 03-08-2015
Ferri Fayos, Francesc Xavier Ferri Fayos, Francesc Xavier Compromís 11-06-2015 -
Marí Malonda, Alexis Frederic Marí Malonda, Alexis Frederic Ciudadanos 11-06-2015 23-06-2017
Mata Gómez, Manuel Mata Gómez, Manuel Socialista 11-06-2015 -
Montiel Márquez, José Antonio Montiel Márquez, José Antonio Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Oltra Jarque, Mònica Oltra Jarque, Mònica Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Punset Bannel, Carolina Clara Punset Bannel, Carolina Clara Ciudadanos 11-06-2015 05-02-2016
Sánchez Zamora, María del Carmen Sánchez Zamora, María del Carmen Ciudadanos 11-06-2015 -
Lletrat/ada Visiedo Mazón, Francisco J.