Comissió de Peticions (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENT Colomer Sánchez, Francesc Colomer Sánchez, Francesc Socialista 11-06-2015 06-07-2015
PRESIDENT Morera Català, Enric Xavier Morera Català, Enric Xavier Compromís 11-06-2015 16-05-2019
VICEPRESIDENTA PRIMERA Martínez Ramírez, Carmen Martínez Ramírez, Carmen Socialista 11-06-2015 16-05-2019
VICEPRESIDENT PRIMER Morera Català, Enric Xavier Morera Català, Enric Xavier Compromís 11-06-2015 16-05-2019
VICEPRESIDENT SEGON Font de Mora Turón, Alejandro Font de Mora Turón, Alejandro Popular 11-06-2015 16-05-2019
SECRETARI PRIMER Argüeso Torres, Emilio Argüeso Torres, Emilio Ciudadanos 11-06-2015 16-05-2019
SECRETÀRIA SEGONA Gómez Santos, Irene Rosario Gómez Santos, Irene Rosario Podemos - Podem 28-03-2018 16-05-2019
SECRETARI SEGON Pallarès Piquer, Marc Pallarès Piquer, Marc Podemos - Podem 11-06-2015 08-03-2018
Alamán Tabero, Jordi Alamán Tabero, Jordi Podemos - Podem 01-09-2017 05-03-2019
Córdoba Cortijo, Juan Ginés Córdoba Cortijo, Juan Ginés Ciudadanos 11-06-2015 16-05-2019
Estañ García, Antonio Estañ García, Antonio Podemos - Podem 11-06-2015 16-05-2019
González Delgado, Fernando Blas González Delgado, Fernando Blas Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Ortega Requena, Maria Josep Ortega Requena, Maria Josep Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Pérez Fenoll, Manuel Pérez Fenoll, Manuel Popular 11-06-2015 05-03-2019
Peris Cervera, Rosa María Peris Cervera, Rosa María Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Soler Beneyto, Víctor Soler Beneyto, Víctor Popular 09-09-2015 05-03-2019
Subiela Chico, Antonio Subiela Chico, Antonio Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Tirado Museros, Clara de Asís Tirado Museros, Clara de Asís Socialista 11-06-2015 05-03-2019
Lletrat/ada Visiedo Mazón, Francisco J.