Comissió de Reglament (Legislatura IX)

Càrrec Diputat/ada Grup parlamentari Data d'inici Data final
PRESIDENT Colomer Sánchez, Francesc Colomer Sánchez, Francesc Socialista 11-06-2015 06-07-2015
PRESIDENT Morera Català, Enric Xavier Morera Català, Enric Xavier Compromís 11-06-2015 16-05-2019
VICEPRESIDENTA PRIMERA Martínez Ramírez, Carmen Martínez Ramírez, Carmen Socialista 11-06-2015 16-05-2019
VICEPRESIDENT PRIMER Morera Català, Enric Xavier Morera Català, Enric Xavier Compromís 11-06-2015 16-05-2019
VICEPRESIDENT SEGON Font de Mora Turón, Alejandro Font de Mora Turón, Alejandro Popular 11-06-2015 16-05-2019
SECRETARI PRIMER Argüeso Torres, Emilio Argüeso Torres, Emilio Ciudadanos 11-06-2015 16-05-2019
SECRETÀRIA SEGONA Gómez Santos, Irene Rosario Gómez Santos, Irene Rosario Podemos - Podem 28-03-2018 16-05-2019
SECRETARI SEGON Pallarès Piquer, Marc Pallarès Piquer, Marc Podemos - Podem 11-06-2015 08-03-2018
Barceló Chico, Ana Barceló Chico, Ana Socialista 11-06-2015 05-03-2019
Bellver Casaña, Jorge Bellver Casaña, Jorge Popular 11-06-2015 16-05-2019
Caballero Montañés, Juan Carlos Caballero Montañés, Juan Carlos Popular 09-09-2015 16-05-2019
Cabedo Laborda, Cristina Cabedo Laborda, Cristina Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Castelló Sáez, Alfredo Cesáreo Castelló Sáez, Alfredo Cesáreo Popular 11-06-2015 16-05-2019
Díaz González, Elisa Díaz González, Elisa Popular 11-06-2015 05-03-2019
Estañ García, Antonio Estañ García, Antonio Podemos - Podem 11-06-2015 16-05-2019
Ferrer Matvieychuc, Graciela Noemí Ferrer Matvieychuc, Graciela Noemí Compromís 11-06-2015 16-05-2019
Ferri Fayos, Francesc Xavier Ferri Fayos, Francesc Xavier Compromís 11-06-2015 16-05-2019
García González, Rosa María García González, Rosa María Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
García Jiménez, María José García Jiménez, María José Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Garrigues Francés, María Blanca Garrigues Francés, María Blanca Popular 09-09-2015 05-03-2019
Ibáñez Bordonau, Rubén Ibáñez Bordonau, Rubén Popular 11-06-2015 16-05-2019
Marí Malonda, Alexis Frederic Marí Malonda, Alexis Frederic Diputat/Diputada no adscrit/adscrita 23-06-2017 05-03-2019
Marí Malonda, Alexis Frederic Marí Malonda, Alexis Frederic Ciudadanos 11-06-2015 23-06-2017
Martín Pérez, María Sandra Martín Pérez, María Sandra Socialista 11-06-2015 05-03-2019
Montiel Márquez, José Antonio Montiel Márquez, José Antonio Podemos - Podem 11-06-2015 05-03-2019
Muñoz Lladró, José Enrique Muñoz Lladró, José Enrique Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Navarro Casillas, Isaura Navarro Casillas, Isaura Compromís 11-06-2015 05-03-2019
Ortiz Vilella, Eva Ortiz Vilella, Eva Popular 11-06-2015 16-05-2019
Peris Cervera, Rosa María Peris Cervera, Rosa María Socialista 11-06-2015 16-05-2019
Sánchez Zamora, María del Carmen Sánchez Zamora, María del Carmen Ciudadanos 11-06-2015 16-05-2019
Santamaría Ruiz, Luis Javier Santamaría Ruiz, Luis Javier Popular 11-06-2015 16-05-2019
Subiela Chico, Antonio Subiela Chico, Antonio Ciudadanos 11-06-2015 05-03-2019
Lletrat/ada Visiedo Mazón, Francisco J.