Diputats i diputades

Diputat/Diputada no adscrit/adscrita
Diputat/ada Grup parlamentari Circunscripció Data d'inici Data final
Domínguez Pérez, Miquel Domínguez Pérez, Miquel Diputat/Diputada no adscrit/adscrita València 18-10-2016 05-03-2019
García Salvador, Alberto García Salvador, Alberto Diputat/Diputada no adscrit/adscrita Castelló 23-06-2017 05-03-2019
Marí Malonda, Alexis Frederic Marí Malonda, Alexis Frederic Diputat/Diputada no adscrit/adscrita València 23-06-2017 05-03-2019
Miguel Martínez, David de Miguel Martínez, David de Diputat/Diputada no adscrit/adscrita Castelló 23-06-2017 05-03-2019
Peremarch Palomares, Covadonga Peremarch Palomares, Covadonga Diputat/Diputada no adscrit/adscrita Alacant 13-01-2016 05-03-2019
Rojo Sánchez, Domingo Rojo Sánchez, Domingo Diputat/Diputada no adscrit/adscrita València 23-06-2017 05-03-2019