Diputats i diputades

Podemos - Podem
Diputat/ada Grup parlamentari Circunscripció Data d'inici Data final
Alamán Tabero, Jordi Alamán Tabero, Jordi Podemos - Podem València 01-09-2017 05-03-2019
Almería Serrano, José Francisco Almería Serrano, José Francisco Podemos - Podem Alacant 11-06-2015 05-03-2019
Cabedo Laborda, Cristina Cabedo Laborda, Cristina Podemos - Podem Castelló 11-06-2015 05-03-2019
Estañ García, Antonio Estañ García, Antonio Podemos - Podem Alacant 11-06-2015 16-05-2019
Gascó Verdier, Beatriz Gascó Verdier, Beatriz Podemos - Podem Alacant 11-06-2015 16-05-2019
Geffner Sclarsky, Daniel Eduardo Geffner Sclarsky, Daniel Eduardo Podemos - Podem València 11-06-2015 05-03-2019
Gómez Santos, Irene Rosario Gómez Santos, Irene Rosario Podemos - Podem Castelló 28-03-2018 16-05-2019
Jiménez Doménech, César Jiménez Doménech, César Podemos - Podem Castelló 11-06-2015 05-03-2019
Meco Tébar, Fabiola María Meco Tébar, Fabiola María Podemos - Podem València 11-06-2015 16-05-2019
Mínguez Corral, Sandra Mínguez Corral, Sandra Podemos - Podem València 11-06-2015 21-08-2017
Montiel Márquez, José Antonio Montiel Márquez, José Antonio Podemos - Podem València 11-06-2015 05-03-2019
Pallarès Piquer, Marc Pallarès Piquer, Marc Podemos - Podem Castelló 11-06-2015 08-03-2018
Peremarch Palomares, Covadonga Peremarch Palomares, Covadonga Podemos - Podem Alacant 11-06-2015 12-01-2016
Quiñonero Hernández, María Luz Quiñonero Hernández, María Luz Podemos - Podem Alacant 11-06-2015 05-03-2019
Torres García, David Torres García, David Podemos - Podem València 11-06-2015 -